Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz – Spawacz

Cabinplant Sp. z o.o.O firmie

Cabinplant Sp. z o.o.

Nowowiejska 36

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

Prace spawalnicze, ślusarskie i montażowe przy elementach wykonanych ze stali nierdzewnej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Dobra organizacja pracy i duże zaangażowanie w projekty

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Lojalność i nastawienie na długotrwałą współpracę

To oferujemy

  • Kreatywne i przewidywalne warunki pracy

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Pracę w płatnych nadgodzinach z dodatkiem 100% od pierwszej godziny

  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym i otwartym zespole

  • Rozwój umiejętności i wiedzy

  • Szkolenia językowe: język angielski

  • Atrakcyjny i konkurencyjny poziom wynagrodzenia

  • Elastyczne podejście do organizacji własnej pracy

  • Dodatkowy pakiet socjalny: śniadania, napoje, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie wypoczynku, bonusy świąteczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Cabinplant A/S jest największym duńskim producentem kompletnych linii technologicznych do przetwórstwa warzyw, owoców, ryb i krewetek. Firma produkuje również kompletne linie ważące, napełniające i pakujące dla sektora przetwórczego. Cabinplant A/S zatrudnia 240 pracowników, posiada 5 oddziałów i 40 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. Firma poszukuje pracowników do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Kątach Wrocławskich. Więcej informacji na temat firmy prosimy szukać na naszej stronie internetowej

www.cabinplant.com

Przewiń do profilu firmy