Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Spawacz

Honorata Mazur HMMO firmie

5 0005 500 brutto / mies.
  • 487
    Krzywaczka (pow. myślenicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Honorata Mazur HMM

487

Krzywaczka (pow. myślenicki)

Honorata Mazur HMM to firma zajmująca się kompleksową obróbką metalu z siedzibą w Krzywaczce koło Krakowa. Dla naszych klientów świadczymy usługi kompleksowo, co dzień dbając o to, aby ich produkty spełniały wszystkie wymagania. Na zlecenie naszych partnerów wykonujemy m.in. elementy meblowe, konstrukcję systemów magazynowych, obudowy i podzespoły maszyn. Cenimy sobie relacje partnerskie dlatego, dbamy o wysoką jakość naszych usług. Lubimy, gdy w naszej firmie pracownicy dobrze się czują więc doceniamy naszych fachowców. W związku z prężnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko SPAWACZ/ ŚLUSARZ.

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie przy użyciu techniki TIG oraz MIG/MAG
  • Szlifowanie
  • Obrabianie spawów

Wymagania

  • Umiejętność spawania TIG oraz MIG/MAG
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • Precyzja i estetyka wykonywania połączeń spawanych
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie w swoje obowiązki
  • Umiejętność współpracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie uznaniowe
  • Dodatkowe ubezpieczenie w firmie Warta
  • Możliwość rozwoju i zdobywania dodatkowych kwalifikacji poprzez kursy
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • Wsparcie na każdym etapie
  • Pyszną kawę
  • Pracę w młodym oraz przyjaznym zespole

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne