Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz / Spawacz / Monter

  • Bremen, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Akcja Job

    LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 9778

    dla swojego partnera w Niemczech, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bremen

    Zakres zadań:

    • Montowanie i spawanie konstrukcji stalowych i naczep do tirów
    • Praca wg rysunku technicznego
    • Praca w ekipach

    Wymagania:

    • Doświadczenie w wykonywaniu prac na danym stanowisku w branży metalowej
    • Posiadanie dokumentów potwierdzających kwalifikacje (np. certyfikaty spawalnicze)
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Dokładność, precyzja
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Warunki:

    • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na pełny etat (umowa na okres 2 lat)
    • Średnie wynagrodzenie ok 2400 euro/mc brutto (zależne od ilości godzin i dodatku uznaniowego; stawka godzinowa 13 euro brutto)
    • Zakwaterowanie ze strony naszego partnera - domki z wyposażonymi pokojami dwuosobowymi
    • Przejazd z Polski finansowany przez naszego partnera
    • Dojazdy do pracy zapewnione samochodami służbowymi
    • Posiłek regeneracyjny (obiad) zapewniany przez naszego partnera
    • Urlopy co 4-5 tygodni - możliwość tygodniowego zjazdu do Polski

    opisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.