Ślusarz - Spawacz - Monter

Enki Sp. z o.o.O firmie

Enki Sp. z o.o.

Igołomska 21

Kraków

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu, do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy pracowników w specjalnościach:

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie mechanicznym
  • Wykonywanie prac remontowych i serwisowych
  • Montaż konstrukcji, urządzeń i linii produkcyjnych
  • Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji
  • Instalacja rurociągów, prace spawalnicze konstrukcji i rurociągów

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy, zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
  • Doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane również osoby początkujące w zawodzie
  • Znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub możliwość podjęcia współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Enki Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Igołomskiej 21. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „ Zgadzam się na przetwarzanie przez ENKI Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim ogłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy