Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - spawacz

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pozlift Sp. z o.o.

Firma Pozlift Sp. z o.o. jest producentem komponentów do żurawi załadunkowych do przemysłu drzewnego. W związku z dalszym rozwojem fabryki w Poznaniu zatrudnimy od zaraz:

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie konstrukcji do spawania
  • Wykonywanie połączeń sczepnych zgodnie z dokumentacja konstrukcyjną
  • Spawanie konstrukcji
  • Montaż podzespołów

Wymagania:

  • Umiejetność spawania MIG/ MAG podwierdzona książeczką spawacza
  • Podstawowa znajomość dokumentacji konstrukyjnej
  • Kreatywność
  • Umiejetność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w systemie jedno zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".