Logo Pracuj.pl

Ślusarz-spawacz - produkcja jednostkowa

Derksen Polska Sp. z o.o.O firmie

5 700–7 000
brutto / mies.
  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta firmy z branży spawalniczej, zajmująca się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ślusarz-spawacz (produkcja jednostkowa)

Twój zakres obowiązków

  • Prace ślusarskie: cięcie, składanie, szlifowanie konstrukcji z blach i rur. Konstrukcje małe i średniej wielkości do 1 tony.
  • Prace spawalnicze- wykonanie elementów z blach i rur o grubości 5-25mm (stal „czarna”)
  • Produkcja jednostkowa, w oparciu o rysunek techniczny, ale także bez dokumentacji na podstawie dostarczonego wzoru
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego

Podział czasu pracy

40%

spawanie

60%

prace ślusarskie

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności spawania w metodzie 135+ uprawnienia, inna metoda będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do obsługi suwnic będą dużym atutem
  • Chęci do pracy, dyspozycyjność do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Podstawowa obsługa komputera- rejestrowanie wykonanych usług w systemie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową na okres 3 do 6 miesięcy, później przejęcie przez Firmę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia i umiejętności (5700zł do 7000zł brutto)
  • Odnowienie koniecznych uprawnień spawalniczych, umiejętność obsługi wypalarki plazmowej CNC, umiejętność obsługi prasy, walcarek.
  • Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna), darmowa kawa, herbata + napoje.
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie NNW).
  • Dofinansowanie do karty sportowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Derksen Polska Sp. z o.o.

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Kierujemy się szacunkiem, uczciwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Dla osób z mniejszym doświadczeniem/ bez uprawnień, które chcą się rozwijać zawodowo, możliwość pracy na stanowisku Młodszy ślusarz-spawacz- wynagrodzenie około 4400 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Ślusarz-spawacz - produkcja jednostkowa, Gliwice