Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Spawacz

Centrostal Handel Sp. z o.o.

  • Dworcowa 5, Mokre, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Dworcowa 5

Mokre

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji oraz elementów

  • prace naprawczo-spawalnicze

  • wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych wyrobów hutniczych

  • prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG MAG

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku

  • umiejętności ślusarsko – monterskie

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz itp.)

  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (po okresie próbnym)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności pracownika

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • przyjazna atmosfera w pracy