Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz/Spawacz tworzyw sztucznych

Dremo Personaldienstleistung GmbH

  • Drezno, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prace spawalnicze przy elementach plastikowych: rurociągi, zbiorniki, instalacje wentylacyjne,

  • produkcja elementów, systemów rurowych i zbiorników według specyfikacji i rysunków technicznych,

  • samodzielna praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej,

  • prace montażowe na terenie całych Niemiec,

  • zgodne z DVS łączenie PP, PE, PVC i PVDF metodą ciągnienia na gorąco i spawania ekstruzyjnego,

  • inne typowe, profesjonalne działania przygotowawcze i następcze.

Nasze wymagania

  • kierunkowe wykształcenie/szkolenie zawodowe lub dwuletnie doświadczenie zawodowe,

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,

  • znajomość produkcji detali zgodnie z planem,

  • zgrzewanie uszczelnień i obróbka części z tworzyw sztucznych,

  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

  • samochód i prawo jazdy - warunek konieczny.

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, łącznie od 2350 Euro do nawet 3000 Euro netto,

  • stawkę godzinową od 12,35 Euro brutto,

  • dietę od 42 do 50 Euro netto za każdy przepracowany dzień,

  • comiesięczną premię 44 Euro netto - karta Sodexo Benefits Pass,

  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,

  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 Euro rocznie,

  • dodatki urlopowe i świąteczne,

  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,

  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,

  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,

  • do 30 dni płatnego urlopu,

  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 Euro za noc),

  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,

  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz pracy w Niemczech jako ślusarz/spawacz tworzyw sztucznych ?

Zacznij pracę w niemieckiej firmie bez polskich pośredników!

Otrzymasz 300 Euro na start + 44 Euro premii miesięcznie!

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego- warunek konieczny - komunikacja w miejscu pracy odbywa się tylko po niemiecku!