Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - Spawacz WIG

  • Hamburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Franke + Pahl GmbH

    Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w najróżniejszych branżach.

    W związku z tym, że  jako firma chcemy się dalej rozwijać, poszukujemy wsparcia dla naszego teamu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Hamburg

    Zadania:

    • Obróbka metalu
    • Spawanie blach i rur metodą WIG
    • Wykonywanie pracy na podstawie rysunku technicznego

    Wymagania

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
    • wykształcenie kierunkowe jako Ślusarz/ Spawacz lub pokrewne
    • świadectwo ukończenia szkoły + aktualne certyfikaty spawalnicze
    • doświadczenie zawodowe
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu
    • długoterminowa praca w jednym miejscu
    • atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00- 16,00 €/h Brutto w zależności od kwalifikacji
    • płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
    • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
    • dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
    • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
    • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy
    • płatny urlop 24 – 30 dni w roku
    • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony od 200€
    • premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150€
    • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
    • opieka koordynatora polskojęzycznego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Rozmawiamy również w języku polskim

    Kontakt telefoniczny: + 49 40736 27 126 lub +49 170 2203439