Oferta pracy

Ślusarz - Spawacz

ZAKŁADY MECHANICZNE AZOFER DYLIK & DYLIK SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Kawka 9
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAKŁADY MECHANICZNE AZOFER DYLIK & DYLIK SPÓŁKA JAWNA

Kawka 9

Włocławek

Firma Zakłady Mechaniczne AZOFER Dylik&Dylik sp. j. poszukuje kandydatów do pracy. Zajmujemy się obróbką metalu metodą skrawania, budowaniem konstrukcji metalowych, wierceniem głębokim otworów w ścianach sitowych oraz spawaniem elementów metalowych.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie elementów metalowych na podstawie powierzonego rysunku technicznego,
  • praca na maszynach konwencjonalnych i/lub numerycznych CNC,
  • nadzór nad jakością wykonanych elementów metalowych oraz weryfikacja zgodności z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku technicznym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne/techniczne,
  • chęci uczenia się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość rozwijania umiejętności w kierunku programowania CNC,
  • dostęp do nowych technologii dzięki szkoleniom.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy