Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Spawacz

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.O firmie

  • Wojcieszów

    Wojcieszów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale mechanicznym utrzymania ruchu

  • Utrzymanie w sprawności technicznej eksploatowanych maszyn i instalacji produkcyjnych

  • Wykonywanie planowanych napraw i usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe

  • Uprawnienia spawacza elektrycznego i gazowego

  • Umiejętność obróbki skrawaniem

  • Znajomość podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz – spawacz lub mechanik w utrzymaniu ruchu zakładów produkcyjnych lub warsztatach mechanicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie

  • Możliwość szkoleń i poszerzania kwalifikacji

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Dodatkowe świadczenia: pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki, ubezpieczenie grupowe NW, pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji,

z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoją aplikację

lub zadzwoń pod numer: +48 532 749 090