Oferta pracy

Ślusarz - Spawacz

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.O firmie

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.

Żeromskiego 16

Wolsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Prace spawalnicze i ślusarskie, montażowe

  • Obróbka różnego rodzaju stalowych i metalowych elementów przy pomocy odpowiednich narzędzi

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji wynikających z zakresu wymagań jakościowych

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Umiejętność posługiwania się warsztatowymi narzędziami pomiarowymi

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne

  • Uprawnienia spawalnicze

  • Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność, innowacyjność

  • Zdolności manualne, umiejętność myślenia przestrzennego

  • Zmysł techniczny

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży mleczarskiej oraz poszerzania wiedzy i umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji (podstawa + premia kwartalna)

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Premia do 500 zł za polecenie nowych pracowników

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy