Logo Pracuj.pl

Ślusarz - Spawacz

FAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżący serwis narzędzi pracy
  • prace ślusarskie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe mechaniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane umiejętności spawania
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie
  • zdolności manualne

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie godzinowe + miesięczna premia regulaminowa
  • pakiet socjalny
  • ciepły posiłek
  • dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę w systemie jednozmianowym w przyjaznej atmosferze

Ślusarz - Spawacz, Wrocław