Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Spawacz

ASMP Sp. z o.o. spółka komandytowa

  • Krakowska 265, Zabierzów (pow. krakowski)
    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krakowska 265

Zabierzów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac ślusarskich oraz spawalniczych

  • praca na spawarkach metodami TIG, MIG lub elektrodą

  • praca jednozmianowa 6:00 – 14:00 + wybrane soboty

Nasze wymagania

  • znajomość pracy na spawarkach oraz narzędziach ślusarskich (szlifierki – fazowarki itp.)

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych w zakresie umożliwiającym samokontrolę

  • możliwość wyjazdów na kilkudniowe uruchomienia na terenie Polski będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie będącej od lat na rynku,

  • umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową.

  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności

  • pracę samodzielną lub w grupie przy dużych i ciężkich konstrukcjach.

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

Wymagane dokumenty:

  • CV, dokumenty potwierdzające umiejętności, szkolenia, kursy itp.

Firma ASMP Sp. z o.o. Sp.k. projektuje i wytwarza kompletne linie technologiczne dostosowane pod potrzeby klienta. Na bazie obróbki skrawaniem wykonujemy detale wg własnej oraz powierzonej dokumentacji.

Różnorodność obrabiarek jak i zaawansowana technicznie kadra, pozwala nam na wykonywanie skomplikowanych narzędzi wykrawających, tłoczących i perforujących.

W swojej ofercie posiadamy również rozbudowany dział spawalniczy gdzie wykonujemy wszelkiego rodzaju ramy, korpusy i podstawy stosowane przy budowie maszyn.

ASMP Sp. z o.o. Sp.k polska rodzinna firma działająca nieprzerwanie od 1945r

Przewiń do profilu firmy