Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - Szlifierz narzędziowy

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HÄRTER specjalizuje się w produkcji detali wytłaczanych/wykrawanych oraz podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie zarówno w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym jak i medycznym.

    W naszych zakładach w Niemczech, Chinach, Polsce oraz USA zatrudniamy ok. 1500 pracowników.

    Ślusarz/Szlifierz narzędziowy

    do zakładu w Legnicy (Polska)

    Twoje Zadania:

    • obsługa szlifierek do płaszczyzn (typ Jung) i szlifierki optycznej
    • regeneracja części zamiennych do narzędzi tłocznych
    • produkcja części zamiennych do narzędzi tłocznych zgodnie z rysunkiem technicznym
    • ostrzenie matryc i stempli
    • szlifowanie powierzchni płaskich i kształtowych na wymiar

    Twój Profil:

    • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym i/lub w kierunku narzędziowym
    • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość procesu szlifowania, materiałoznawstwo
    • umiejętność obsługi innych maszyn (drążarki, drutówki, frezarki, tokarki) - mile widziana
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej – rysunek techniczny
    • umiejętność korzystania z dokładnych narzędzi pomiarowych
    • znajomość narzędzi tłoczących mile widziana
    • rzetelność, sumienność i dokładność
    • umiejętność pracy w zespole i samodyscyplina
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne warunki wynagradzania (stawka do negocjacji)
    • prywatną opiekę medyczną
    • karty MultiSport
    • pracę w młodym dynamicznym zespole

    Jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami?

    Poprzez Twoje innowacje i pomysły chcielibyśmy dalej rozwijać nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo. Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć.

    bottom
    Aplikacje proszę wysyłać na adres:

    Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

    ul. Jaworzyńska 291 c,
    59-220 Legnica
    Polska

    lub za pomocą przycisku