Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz-szlifierz narzędziowy w dziale konstruktorów i narzędziowni

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zwierzyniecka 2

Skierniewice

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i solidne przygotowanie narzędzi prasujących, butów zasypowych i chwytaków odbioru na użytek produkcji,

  • Przygotowanie oprzyrządowania dla działu szlifierek tj. noży, listew DM, płytek LSM, itp.,

  • Dbanie aby wszystkie narzędzia były w bardzo dobrym stanie technicznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

  • Doświadczenie z zakresu obróbki ręcznej i maszynowej w przygotowaniu i obróbce narzędzi,

  • Umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn,

  • Bardzo dobra organizacja pracy; sumienność; samodzielność; precyzyjność,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • Obsługa komputera klasy PC.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu

Producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach.

Przewiń do profilu firmy