Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz

REMONTOWA ELECTRICAL SOLUTIONS SP. Z O.O.

20,0030,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Na Ostrowiu 1

Młyniska

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie prefabrykacyjnym, hali oraz na jednostkach, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Nasze wymagania

  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka prosta i kątowa, wiertarka)

  • umiejętność spawania – metoda 111, 136

  • czytanie rysunku zakres podstawowy

  • doświadczenie w branży stoczniowej

  • doświadczenie w montażu wentylacji

  • spawanie stal nierdzewna aluminium

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności manualne

  • samodzielność

  • umiejętność nadzoru nad małym zespołem

To oferujemy

  • warunki płacowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie i aktywnym zespole

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia

  • przyjazna atmosfera pracy

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie do posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym

  • możliwość wyjazdów zagranicznych

O nas

Remontowa Electrical Solutions Sp. z o.o.

jest częścią największego Holdingu Stoczniowego w Europie. Jesteśmy czołowym polskim dostawcą kompleksowych rozwiązań i projektów związanych z energetyką i automatyką statkową oraz radionawigacją.