Logo Pracuj.pl

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz

Wiktoria Gusiatynska SONDERO firmie

22,00–24,00
brutto / godz.
  • Kluczbork
    Kluczbork, opolskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    od 06:14(18:00) i od 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • prace ślusarskie – cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, itd.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziana – umiejętność spawania konstrukcji stalowych

To oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym
  • gwarancję terminowych płatności wynagrodzenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę na miejscu w Opolu lub d Kluczborku

O nas

Firma WG Sonder to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia wpisana do KRAZ pod nr 18177. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją świadczy kompleksowe rozwiązania dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania.

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz, Kluczbork