Logo Pracuj.pl

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz

PPHU POLSTYR Zbigniew ŚwięszekO firmie

2 800–5 000
brutto / mies.

PPHU POLSTYR Zbigniew Święszek

Krakowska 134

Młoszowa (pow. chrzanowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szlifowanie
  • Malowanie
  • Podkładowanie
  • Polerowanie
  • Cięcie
  • Czyszczenie

Nasze wymagania

  • Dokładność
  • Czystość
  • Punktualność

To oferujemy

  • Możliwość awansu
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy

O nas

Firma P.P.H.U POLSTYR Zbigniew Święszek działa na polskim rynku przeszło 35 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów systemu ociepleń z całkowicie polskim kapitałem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie wynikające z prowadzenia działalności w branży produkcji wyrobów budowlanych. W związku z rozwojem firmy i produktów szukamy osób do pracy.

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz, Krakowska 134, Młoszowa (pow. chrzanowski)