Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz

KLGS Spółka z o.o.

  • Pcim 1512, Pcim (pow. myślenicki)
    Pcim (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

1512

Pcim (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • Okresowe przeglądy i konserwacja form wtryskowych

  • Diagnoza i usuwanie prostych awarii na formach wtryskowych

  • Prace ślusarskie przy formach wtryskowych i matrycach

  • Montaż i naprawa form oraz matryc

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne,

  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych,

  • Doświadczenie w naprawie, konserwacji i regeneracji form wtryskowych,

  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów związanych funkcjonowaniem form wtryskowych

  • Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku)

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie od zaraz

  • Umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia m.in. z zakresu polerowania

O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, sprzętu gospodarstwa domowego, kolejowej, budowlanej i motoryzacyjnej.

Zajmujemy się obsługą całego procesu produkcyjnego.