Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz Szlifierz Polerowacz

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DeLaval jest liderem w branży produkcji mleka, dostarczającym zaawansowane i zintegrowane rozwiązania dla farm, wraz z Tetra Pak i firmą Sidel stanowi koncern Tetra Laval Group. Jesteśmy obecni na ponad 100 rynkach świata, zatrudniając 4500 profesjonalistów i pasjonatów, którzy codziennie pracują nad innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami, poprawiającymi komfort pracy ludzi i życia zwierząt. W Polsce firma istnieje od 1991 roku i obecna jest we Wrocławiu, Dobrym Mieście k. Olsztyna oraz Skierniewicach.  W naszej firmie pracują osoby ściśle związane ze specyfiką branży: pracownicy produkcyjni, chemicy, konstruktorzy, mechanicy, jak również programiści, testerzy oraz księgowi.

    DeLaval Operations Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

    ŚLUSARZ SZLIFIERZ POLEROWACZ

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dodatkowo premia do 15% miesięcznego wynagrodzenia
    • Atrakcyjny system poleceń pracowników,
    • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie zdrowotne,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z DeLaval
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje
    • Obiady w restauracji pracowniczej - opłacane przez pracodawcę
    • Chipy do automatów vendingowych
    • Ponadto oferujemy dofinansowanie z Funduszu Socjalnego do karty Multisport i wypoczynku

    Opis stanowiska

    • Szlifowanie i polerowanie konstrukcji oraz elementów
    • Wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach: przygotowanie do spawania

    Wymagania

    • Doświadczenie w szlifowaniu
    • Umiejętność pracy z narzędziami pneumatycznymi i elektronarzędziami (szlifierki kątowe i trzpieniowe)
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Brak przeciwwskazań do pracy w zbiornikach zamkniętych i pracy na wysokości
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".