Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz

EUROLOOP sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 4006 600 netto (+ VAT) / mies.
  • Krakowska 390, Zabierzów (pow. krakowski)
    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krakowska 390

Zabierzów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale produkcyjnym

  • Współpraca ze spawaczem, konstruktorem, działem zamówień

  • Obróbka powierzchni metalowych

  • Obsługa wyposażenia warsztatowego: szlifierki, wkrętarki, wiertarko-frezarki, piły taśmowej, szlifierki stołowej, nitownicy, itp.

  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami pisemnymi i ustnymi

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień

  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie miejsca pracy

Nasze wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie - preferowane: średnie techniczne kierunkowe, min. zawodowe

- Umiejętności warsztatowe: szlifowanie, cięcie, mierzenie, otworowanie, gwintowanie, nitowanie, klejenie, dbałość o detale

- Znajomość obsługi maszyn warsztatowych

- Podstawowa znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane:

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży technologicznej

- Uprawnienie na wózki widłowe

Inne wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Samodzielność

- Umiejętność pracy w zespole;

- Łatwość nawiązywania kontaktów;

- Silna motywacja, determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy;

- Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym, forma zatrudnienia do ustalenia.

  • Pakiet benefitów, w tym m.in.: Multisport Benefit, prywatna opieka zdrowotna, owoce w biurze

  • Pracę w spółce technologicznej, wraz z międzynarodowym zespołem z renomowanych ośrodków naukowo-badawczych, np. CERN;

  • Możliwość aktywnego udziału w budowaniu Firmy;

  • Udział w procesie rozwoju produktu od koncepcji po certyfikację;

  • Pracę w szybko rozwijającym się sektorze elektromobilności o dużym potencjale rynkowym;

O nas

EUROLOOP to polska firma technologiczno-produkcyjna, która oferuje szereg rozwiązań dla sektora elektro-mobilności, aby kreować i wspierać ekosystem wydajnego i niskoemisyjnego transportu. Oferta obejmuje tworzone od podstaw ładowarki prądu stałego oraz kompleksowe systemy IT do ich obsługi.

Spółka zawiązała się w marcu 2017 roku, bezpośrednio po zwycięstwie jej założycieli w konkursie Elona Muska - SpaceX Hyperloop Pod Competition I (Innovation Award).

Jednym z produktów EUROLOOP jest wielokrotnie nagradzana, wysokowydajna ładowarka prądu stałego przeznaczona dla pojazdów elektrycznych - WILLBERT Amber I.

Firma prowadzi międzynarodową ekspansję dostarczając swoje rozwiązania na wiele rynków, w tym [m.in](http://m.in/). Polska, Niemcy, Benelux, Rumunia, Turcja.

www.willbert.tech

www.euroloop.tech