Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

17 00020 000 brutto / mies.
  • Sztokholm, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Firma istniejąca na rynku od 20 lat, działająca m.in. w branży metalowo – stalowej, obecnie otwiera rekrutację na stanowisko: Ślusarz.

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy rozbiórce maszyn papierniczych

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz doświadczenie jako ślusarz i obsługujesz palnik

  • Jesteś rzetelnym pracownikiem, na którym można polegać i szukasz firmy do stałej współpracy

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe i znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B - możesz pojechać własnym autem – zwrot kosztów

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę z pełnym ubezpieczeniem

  • Wynagrodzenie 17 000 – 20 000 tyś zł brutto

  • Zjazdy do domu w systemie 6-8 tygodni na koszt firmy

  • Bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach

  • Stałą współpracę

  • Zwroty za przejazdy do pracy własnym autem

Ważne

  • Musisz mieć paszport lub dowód osobisty wydany od 2015 r. (bez adresu)

  • Ostatnie 30 dni przebywasz w Polsce lub masz ubezpieczenie w ZUS

  • Podpisanie umowy w Częstochowie