Logo Pracuj.pl

Ślusarz / Technik Narzędziowy – formy wtryskowe

ES SYSTEM K SP. Z O.O.O firmie

  • Wolbrom, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

ES SYSTEM K SP. Z O.O.

Wrzosowa 10

Wolbrom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace związane z budową w/w narzędzi ,
  • w szczególności :
  • przygotowaniem elementów narzędzi do obróbki,
  • wykańczaniem i dopasowywaniem elementów narzędzi po obróbce,
  • kompletowanie, montaż i uruchamianie narzędzi,
  • konserwacja i regeneracja narzędzi będących w użytkowaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,
  • znajomość zagadnień w zakresie budowy form wtryskowych,
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,
  • dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy

Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 700 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Ślusarz / Technik Narzędziowy – formy wtryskowe, Wrzosowa 10, Wolbrom