Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz / Tokarz

  • Police, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Grupa Azoty Police Serwis Spółka z o.o.

    specjalizująca się w pracach serwisowych, remontowych, montażowych, a także w świadczeniu usług z zakresu automatyki, elektryki, elektrotechniki oraz usług kontrolno-pomiarowych na rzecz Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., jak i klientów zewnętrznych

    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Police

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie prac remontowych i serwisowych na instalacjach, wytwórniach produkcyjnych, obiektach firmy (prace mechaniczno-ślusarskie)
    • Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych przy wykonywaniu prac ślusarskich i mechanicznych, w tym:
      • klucze ręczne i udarowe o napędzie elektrycznym i pneumatycznym
      • wiertarki przenośne o napędzie elektrycznym i pneumatycznym.
      • szlifierki kątowe przenośne o napędzie elektrycznym.
      • stacjonarne, ręczne piły , przecinarki, gilotyny
      • ręczne, przenośne podnośniki i ściągacze hydrauliczne
    • Szlifowanie, skręcanie, nitowanie
    • Obróbka skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych – prace typowe i nietypowe np. toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie i nacinanie gwintów, frezowanie powierzchni płaskich
    • Naprawa urządzeń technologicznych (np. zbiorniki, zasobniki, przenośniki, pompy)
    • Cięcie termiczne materiału

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe
    • Doświadczenie w pracach ślusarsko - mechanicznych
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
    • Uprawnienia spawalnicze mile widziane
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • Zdolności manualne
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem socjalnym
    • Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę
    • Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Wsparcie merytoryczne
    • Dobrą atmosferę pracy
    CV zawierające klauzulę* prosimy przesyłać do 04.04.2019 r. klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, zawartych w CV na potrzeby

    · obecnego procesu rekrutacji do czasu jego zakończenia*

    · obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy *

    zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”

    *niepotrzebne skreślić