Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Tokarz - Spawacz

Hydrosprzęt Kukla Spółka Jawna

  • Bieniewo-Parcela (pow. warszawski zachodni)

    Bieniewo-Parcela (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Świadczymy usługi remontowe różnych typów maszyn i urządzeń transportowych, takich jak: podnośniki, żurawie, koparki i minikoparki, spycharki, ładowarki.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności ślusarz / tokarz, technik obróbki skrawaniem, spawacz

  • doświadczenia w regencji podzespołów maszyn

  • umiejętności obsługi tokarek, frezarek

  • umiejętności obsługi urządzeń pomiarowych, suwmiarek, mikrometrów, średnicówek

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętność spawania

To oferujemy

  • nowoczesny zakład pracy

  • bardzo dobre warunki socjalne i techniczne

  • pakiet szkoleń technicznych – podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych specjalnościach i zakresie

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pełne wsparcie w wykonywaniu zadań

  • jednozmianową pracę w dniach poniedziałek - piątek

Firma Hydrosprzęt Kukla Sp. J. od ponad 27 lat specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie i serwisowaniu maszyn budowlanych, jest autoryzowanym dystrybutorem trzech producentów o globalnym zasięgu sprzedaży. Liugong Dressta Machinery, Cummins, Linser Industrie Service GMBH.

Przewiń do profilu firmy