Ślusarz w dziale NPI

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-02
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-11-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DGS Poland Sp. z o.o. (dawniej Oticon Polska Production Sp. z o.o.) należy do William Demant Holding, który skupia szereg niezależnych firm i marek, zajmujących się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych. WDH wraz z 8 tyś. pracowników i przychodami wartości ponad 1,1 miliarda euro rocznie, zajmuje pozycję światowego lidera na rynku, w swojej branży. DGS stanowi nową tożsamość dla organizacji wewnętrznych usług w ramach WDH zmierzającą do wykonywania szeregu funkcji w tym IT, Finanse, HR, Produkcja, Jakość i Logistyka. Firma DGS Poland rozwija obecnie w Mierzynie k. Szczecina obszary usług wspólnych i zatrudnia ponad 2000 osób, oferując usługi wspierające działalność firm w sposób efektywny i profesjonalny.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(New Product Implementation)
Miejsce pracy: Szczecin

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • Masz wiedzę w zakresie obróbki CNC i automatyzacji takiej obróbki
  • Masz wiedzę w zakresie analizy łańcuchów wymiarowych oraz analizy technologiczności konstrukcji
  • Cechujesz się umiejętnościami analitycznymi, ślusarskimi, projektowymi, oraz pomiarowymi (pomiary warsztatowe)
  • Cechujesz się wysoką „kulturą techniczną”

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi CAD/CAM

Nie wymagamy byś znał biegle język angielski, wystarczy jeśli będziesz umiał przeczytać dokumentację w tym języku, odczytać maila czy czasami odebrać telefon i porozmawiać.

Obszary Twojego doświadczenia/ branże, w których pracowałeś to:

  • Obróbka i technologia obróbki skrawaniem, ślusarstwo, wsparcie produkcji

Jakie czekają Cię zadania:

  • Wykonywanie sprzętu wspomagającego produkcję
  • Modyfikacje sprzętu produkcyjnego w zależności od potrzeb
  • Wykonywanie serii sprzętu (fixtur) w ilościach wymaganych przez produkcję
  • Proponowanie zmian na rysunkach, analiza wykonalności pod kątem materiału, tolerancji, wymagań kształtu i położenia elementów konstrukcji
  • Eliminowanie błędów projektowych w przypadku ich wadliwego działania na produkcji
  • Wsparcie działów projektowych – doradztwo pod kątem technologiczności projektów
  • Dodatkowymi zadaniami może być udział w serwisie form wtryskowych lub w budowie nowych for wtryskowych

Praca w czystym, schludnym miejscu, na sprzęcie najwyższej jakości, w warunkach znacznie odbiegających od stereotypów dotyczących warsztatów mechanicznych.

Dalszy rozwój:
Projektowanie elektrod, wykonywanie elektrod do obróbki EDM, wykonywanie części do form wtryskowych, serwis i naprawy form wtryskowych.

Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie, dokąd możesz dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – oferujemy pakiet Medicover, zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady, a popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina. Dodatkowo podczas urlopu udostępniamy naszym pracownikom za symboliczną opłatą domki letniskowe w Danii.

Pracując w DGS Poland będziesz codziennie miał okazję zdobywać nowe umiejętności i kompetencje. Atmosfera w naszej firmie stwarza doskonałe warunki dla promowania inicjatyw pracowników oraz ich aktywnego udziału w planowaniu zadań i wybieraniu najlepszych rozwiązań. W codziennej pracy kładziemy bardzo duży nacisk na komunikację i kreatywność.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem:
www.poland.dgs.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się