Oferta pracy

Ślusarz

COTEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

COTEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1

Wałbrzych

Firma powstała w 2016 roku na potrzeby naszych klientów. Wychodząc na przeciw naszym klientom proponujemy rurociągi trudnościeralne, które długo wytrzymują w trudnych warunkach.

Wykonujemy

  • rurociągi stalowe
  • rurociągi trudnościeralne
  • konstrukcje stalowe wg. projektu
  • blachy napawane HardTeg1000
Ślusarz

Opis stanowiska:

  • praktyczne doświadczenie w składaniu elementów i detali metalowych i nie tylko (m.in. podzespoły urządzeń, kolana, wirniki, obudowy urządzeń, konstrukcje stalowe)
  • wykonywanie ręcznych prac transportowych/przenoszenie materiałów na stanowisko pracy
  • szlifowanie detali
  • ścisła współpraca z brygadzistą i mistrzem produkcji

Wymagania:

  • umiejętność składania elementów metalowych
  • znajomości rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową
  • praca od zaraz - zatrudnienie na podstawie umowa o pracę
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia stanowiskowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy