Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno - Technologiczne S.A.O firmie

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno - Technologiczne S.A.

Radiowa 13

Warszawa

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne SA w Warszawie wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA – jednego z największych koncernów obronnych w Europie, skupiającego ponad 60 spółek.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, a także serwisowaniem urządzeń naziemnej obsługi wojskowych i cywilnych statków powietrznych.

Ślusarz

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zleconych prac ślusarskich
  • Optymalizacja wykorzystywanych materiałów, narzędzi i maszyn
  • Konserwacja urządzeń należących do zakresu prac
  • Inicjowanie działań, których celem jest podniesienie efektywności pracy
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w formach i na zasadach ustalonych przez przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: ślusarz
  • Doświadczenie w zawodzie ślusarza co najmniej 3 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz maszyn ślusarskich
  • Praktyczna umiejętność obróbki metalu
  • Zdolności manualne na wysokim poziomie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pracowitość, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, samodzielność
  • Cierpliwość, dokładność oraz dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy i płacy
  • Satysfakcjonujące warunki socjalne
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne