Oferta pracy

Marseplast Sp. z o.o.

Ślusarz warsztatowy - Spawacz

Marseplast Sp. z o.o.O firmie

  • Podłęska 17, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 28 lis 2020
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Podłęska 17

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie metodą TIG

  • Praca wykonywana w oparciu o rysunek techniczny

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG

Mile widziane

  • Doświadczanie na ww. stanowisku

To oferujemy

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie tylko na umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w godzinach od 6-14

Jesteśmy firmą działającą na rynku tworzyw sztucznych od ponad 30-stu lat.

Pierwsze kroki stawialiśmy jako Marseille Sp. z o.o. Zdobyte doświadczenie przyczynia się do realizacji naszej misji, którą jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów w technologii wtrysku oraz formowania rotacyjnego.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z osobami, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Po zakończeniu rekrutacji przesłane dokumenty (CV, listy motywacyjne) zostaną skutecznie zniszczone a dane osobowe w nich zawarte nie będą przetwarzane.