Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz z umiejętnością spawania

AVL-TRADING

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie średniej wielkości konstrukcji stalowych, z wykorzystaniem narzędzi ręcznych oraz produkcyjnych.

Nasze wymagania

Wymagane doświadczenie w zakresie obróbki ręcznej i zmechanizowanej balach, rur oraz profili stalowych. Od kandydata oczekujemy umiejętności spawania metodą MIG (uprawnienia nie są konieczne).

Mile widziane

  • wysoka kultura osobista

  • punktualność

  • silna motywacja do pracy i umiejętność działania pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy, samodzielność oraz komunikatywność

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie

  • kreatywność podczas rozwiązywania problemów

  • zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • pracę w warunkach warsztatowych, w pomieszczeniach o stałej temperaturze

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wyrobionej renomie na rynku oraz system wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonej i dynamicznie rozwijającej się firmie z branży AV

  • doskonałą atmosferę pracy

AVL-TRADING

Firma AVL-TRADING działa na rynku systemów AV.

Od ponad 20 lat projektujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania tworzone w oparciu o najnowsze technologie, innowacje i najwyższej jakości produkty pojawiające się na rynku audio-video.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wnikliwie analizując potrzeby i możliwości naszych Klientów. Inwestycje realizujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości produktów, usług oraz obsługi co przekłada się na spokój i komfort naszych odbiorców. Naszą wizją jest wzmacnianie nowych trendów, wyprzedzanie wymagań rynku oraz stałe umacnianie pozycji lidera w branży systemów audiowizualnych.

Przewiń do profilu firmy