Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

SME/TL/Manager/Senior Manager w dziale usprawnień (PtP/OtC/RtR) (m/k)

CPL JobsO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe oraz technologie informatyczne, poszukujemy kandydatów na stanowiska Starszych Księgowych oraz Team Leaderów:

SME/Team Leader/Manager / Senior Manager w dziale usprawnień (PtP/OtC/RtR) (m/k)

Numer ref.: JO-2102-462288

 Codzienne obowiązki to m.in.:

  • Wsparcie dla działu w księgowości: RtR, OtC, PtP;
  • Uczestnictwo w przenoszeniu/stabilizacji procesów;
  • Proponowanie usprawnień, doskonalenia i automatyzacji procesów;
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym;
  • Przygotowanie ewidencji, raportów, rejestrów na potrzeby managerów oraz klientów;
  • W przypadku Team Leadera: zarządzanie zespołem;
  • W przypadku Managera/Senior Managera: project management - zarządzanie grupami projektowymi;
  • Aktywna współpraca z innymi działami i oddziałami w organizacji.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego lub francuskiego, będzie dużym atutem;
  • Znajomości MS Office oraz Windows;
  • Doświadczenie w jednym z procesów księgowych (OtC, PtP, RtR) - end to end;
  • Doświadczenie w usprawnieniach, robotyzacji, automatyzacji procesów;
  • Dobre umiejętności prezentowania pomysłów, wyników pracy;
  • Certyfikacje ACCA/CIMA/RA/RE/RC/CPA lub CIA/CSA/RO, Prince2, SixSigma.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet biletów do kina/teatrów, pakiety ubezpieczeń, pakiety emerytalne;
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe;
  • Możliwość awansów – kreowanie ścieżki zawodowej;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Opcję pracy zdalnej full time, sporadyczne spotkania projektowe w biurze w Krakowie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne