Oferta pracy

Social Media and Marketing Specialist

CLEVELL AI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CLEVELL AI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sobieskiego

Katowice

Do naszej grupy: INQOO IT, INQOO Business oraz Clevell AI poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu i Social Mediów. Nasze firmy, INQOO IT i INQOO BUSINESS od lat działają na rynku firm szkoleniowych, kształcąc za pomocą innowacyjnych metod przyszłych specjalistów branży IT oraz w zakresie doradztwa, edukacji i poszerzania kompetencji społecznych – oferując szkolenia produkcyjne, sprzedażowe, biznesowe i managerskie. Firma Clevell AI stanowi natomiast odpowiedź na wzrastające potrzeby ze strony firm i instytucji w zakresie bezpieczeństwa poprzez dostarczanie na rynek urządzeń – kamer termowizyjnych, wspomaganych sztuczną inteligencją.

Szukamy osoby do prowadzenia działań związanych z obecnością i wizerunkiem naszych firm w mediach społecznościowych. Będzie ona odpowiedzialna za moderację kanałów społecznościowych, czynny udział w budowaniu strategii, a także rozwój społeczności i grona fanów marki, tworzenie treści, optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych, a także śledzenie trendów.

Zadania:

  • Tworzenie treści marketingowych na potrzeby stron internetowych i social mediów (LinkedIn, Facebook, Instagram czy Twitter),
  • Planowanie, tworzenie i publikację contentu,
  • Planowanie, wdrażanie i prowadzenie kampanii social mediowych w zakresie wizerunku marki oraz wsparcia sprzedaży,
  • Współtworzenie i realizowanie strategii obecności marki w social mediach,
  • Zarządzanie społecznością fanów i interakcję na kanałach,
  • Ścisła współpraca z działem graficznym i handlowym,
  • Czynny udział w eventach promujących markę: targi, konferencje itd.,
  • Zarządzanie serwisami internetowymi marki,
  • Śledzenie trendów w komunikacji online/social media,
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym, optymalizację wydatków i maksymalizację efektów,
  • Kreowanie wizerunku firmy.

Oczekujemy:

  • Praktycznego doświadczenia w moderacji profili w mediach społecznościowych,
  • Doświadczenia w prowadzeniu i optymalizacji kampanii w mediach społecznościowych,
  • Wysokich kompetencji językowych, tzw. "lekkie pióro" oraz kreatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętności redagowania krótkich form tekstowych,
  • Kompetencji w zakresie interpretacji danych, analizy i wyciągania wniosków,
  • Zaangażowania w realizowane projekty,
  • Umiejętności współpracy z zespołem,
  • Dużej samodzielności w działaniu, inicjatywy, kreatywności i otwartości,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych,
  • Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą przestrzeń do samodzielności i kreatywności,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Katowic (ul. Jana III Sobieskiego),
  • Miłą atmosferę, otwartą komunikację oraz przyjazną kulturę pracy,
  • Brak nudy – u nas zawsze dużo się dzieje 😉
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez CLEVELL AI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska “Specjalista ds. sprzedaży produktów EDGE-AI” oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu(przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy