Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media & Communication Specialist

PORA NA POLA S.A.

umowa o pracę
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Marywilska 26, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Marywilska 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i umacnianie wizerunku firmy oraz budowanie relacji z mediami, influencerami i akcjonariuszami;

  • Samodzielne tworzenie i zarządzanie komunikacją na firmowych profilach social media (Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube);

  • Zarządzanie kalendarzem komunikacyjnym Pora na Pola;

  • Wsparcie w optymalizacji doświadczenia klienta w procesie zakupowym;

  • Tworzenie angażującej komunikacji newsletterowej oraz materiałów reklamowych i promocyjnych;

  • Koordynacja współpracy z influencerami;

  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi (dział oferty, performance marketing, logistyka) i zewnętrznymi (specjaliści od performance marketingu, graficy, copywriterzy, fotografowie);

  • Aktywne pozyskiwanie bezpłatnego ruchu.

Nasze wymagania

  • Pasja do rzemieślniczej i jakościowej żywności i napojów;

  • Ciekawość do zgłębiania wiedzy o personach klientów;

  • Umiejętność przekonywania do swoich racji;

  • Otwartość na eksperymentowanie i testowanie pomysłów;

  • Samodzielność, proaktywność, dobra organizacja pracy i terminowość;

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym planowaniu i prowadzeniu działań marketingowych preferencyjnie w firmach z branży z e-commerce lub zdrowej żywności;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów marketingowych i reklamowych, m.in. newsletterów, akcji promocyjnych, landing page’y, postów w social media;

  • Praktyczna znajomość social media, podstawy Google Analytics oraz narzędzi do wysyłki newsletterów i automatyzacji marketingu;

  • Orientacja w zagadnieniach związanych z SEO i content marketingiem;

  • Umiejętność tworzenia jasnych i konkretnych briefów;

  • Dobra znajomość trendów komunikacji marketingowej i e-commerce;

  • Umiejętność pracy z danymi, wyciągania z nich trafnych wniosków, a następnie przekuwania ich w konkretne działania realizujące cele biznesowe;

  • Lekkie pióro i umiejętność dopasowywania komunikacji do kanału i grupy docelowej;

  • Doskonałe posługiwanie się językiem polskim.

To oferujemy

  • Umowa B2B z wynagrodzeniem 6000 - 8000 netto lub umowa o pracę z wynagrodzeniem 5000 - 7000 zł brutto;

  • Niezbędne narzędzia do pracy (służbowy laptop i telefon);

  • Po okresie wdrożenia możliwa częściowo praca zdalna;

  • Realny wpływ na rozwój start-upu pozytywnego wpływu, który w ramach akcji crowdfundingowej wsparło już ok. 1500 akcjonariuszy z całej Polski;

  • Rabaty pracownicze na nasze produkty i zespołowe degustacje dobrego jedzenia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która wierzy w ludzi i chce zmieniać ich życie na lepsze, a przy tym rośnie błyskawicznie;

  • Możliwość wyboru szkoleń podnoszących kwalifikacje w ramach pracy.

O nas

PORA NA POLA to internetowy targ naturalnego jedzenia. Zapewniamy świadomym konsumentom dostęp do rzemieślniczej żywności pochodzącej od wyselekcjonowanych rolników i zaufanych producentów. W PORA NA POLA wierzymy, że tradycja rzemieślnicza powinna przetrwać. Dlatego wspieramy małe uprawy, stare odmiany, naturalne hodowle i tradycyjne metody produkcji.

Rośniemy bardzo dynamicznie, dlatego szukamy osoby z pasją do dobrego jedzenia, wierzącej w ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie, która pomoże nam wnieść nasze działania komunikacyjne na kolejny poziom.

Czekamy na Ciebie, jeśli lubisz wyzwania, chcesz codziennie wychodzić z pracy wiedząc, że zrobiłeś/łaś coś dobrego i rozwijać się w wielu obszarach.