Oferta pracy

Social Media & Community Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.

4 5005 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie angażującego contentu na nasze kanały w mediach: Twitch, Discord, Youtube, Facebook, Instagram i inne

  • Budowanie community, współpraca z influencerami ze świata gier, IT, HR i pokrewnych

  • Wsparcie bieżących projektów marketingowych

  • Planowanie i koordynacja międzydziałowych aktywności skupionych na social mediach w firmie

  • Raportowanie swoich działań i postępów

  • Analiza skuteczności dotarcia do grup docelowych na social media i usprawnianie procesów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – w tym samodzielne działania komunikacyjne w social mediach w obszarze kreowania kontentu oraz moderowania społecznością

  • Znajomość trendów w budowaniu komunikacji w social mediach

  • Zrozumienie jak działa społeczność gamingowa na Youtubie i Twitchu

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2/C1

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w komunikacji biznesowej

  • Lekkie pióro i zacięcie copywriterskie

  • Umiejętność wyłapywania trendów w marketingu i proponowania nowych rozwiązań

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programów graficznych, np. Figma, Canva lub pakiet Adobe

To oferujemy

  • Będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie naszego brandu

  • Umowa o pracę i wynagrodzenie w wysokości 4500 - 5000 zł brutto

  • Zgrany zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i lekcje angielskiego z native speakerem

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Szacunek i transparentność - nasi przełożeni naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Jeśli będziesz pracować w Gdyni, to oferujemy Tobie pracę w nowoczesnym biurze przy SKM Wzgórze Św. Maksymilana z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 70-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy