Oferta pracy

Social Media & Community Specialist

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. k

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Całokształt działań prowadzonych w obszarze mediów społecznościowych (Facebook, YouTube, LinkedIn i innych) zgodnie z przyjętą strategią komunikacji marki;

  • Współtworzenie strategii social mediów, tworzenie i planowanie publikacji treści we wszystkich kanałach społecznościowych;

  • Prowadzenie płatnych kampanii w kanałach social media we współpracy z działem Performance Marketingu w zakresie ustalonych budżetów i celów reklamowych;

  • Optymalizację działań na podstawie pomiarów efektywności;

  • Moderację i podstawową obsługę klienta w kanałach social media;

  • Monitorowanie i opiekę nad wizerunkiem marki w mediach społecznościowych;

  • Inicjowanie i prowadzenie wszelkich innych działań w mediach społecznościowych (konkursy, ankiety itp.);

  • Monitorowanie bieżących trendów w social mediach i na rynku ubezpieczeń, monitoring konkurencji;

  • Tworzenie prezentacji, list Q&A, prostych raportów;

  • Proaktywne wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie działań w social media (np. boty).

Nasze wymagania

  • Masz min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku Social Media Specialist, Community Managera lub pokrewnym;

  • Minimum przez rok prowadziłeś płatne kampanie w social mediach z uwzględnieniem różnych celów (np. zaangażowanie czy leady);

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu profilu marki na Facebooku i YouTubie;

  • Dobrze znasz zagadnienia z zakresu content i performance marketingu;

  • Znasz Manager reklam FB, Google Analytics;

  • Posiadasz podstawową znajomość obsługi programów do obróbki foto i wideo;

  • Posiadasz umiejętności analityczne;

  • Masz lekkie pióro i dobrze czujesz się w przygotowywaniu różnych treści;

  • Znasz język angielski na poziomie B2;

  • Jesteś osobą kreatywną.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej, rozwijającej się organizacji, realizującej interesujące projekty;

  • Stabilne zatrudnienie, dogodną formę zatrudnienia zgodnie z Twoimi preferencjami;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • Pracę zdalną;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego;

  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • W piątki pracujemy krócej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • jeden krótszy dzień pracy

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy