Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media & Content Manager

CHICACA SP. Z O.O. SP.K.O firmie

3 3005 000 brutto / mies.
  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Nowoczesna, modowa marka chicaca.pl w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół na stanowisku SOCIAL MEDIA & CONTENT MANAGER.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i publikowanie dopracowanych, kreatywnych oraz spójnych z wizerunkiem marki treści do naszych kanałów social media (Facebook, Instagram, TikTok i nie tylko)
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej
  • Tworzenie i realizowanie strategii zarządzania społecznością w naszych social media
  • Planowanie i realizacja promocji, konkursów oraz akcji marketingowych
  • Czynny udział w interakcjach z Klientami w kanałach social media
  • Analiza trendów, rynku i konkurencji  oraz liczbowe podejście do realizowanych działań content marketingu i social media

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i publikowaniu angażujących treści w branży fashion
  • Nieprzeciętnej kreatywności i inicjatywy
  • Wysokie umiejętności edytorskie i copywriterskie
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania, samodzielności i rzetelności
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Instagram, Facebook, YouTube, TikTok oraz narzędzi do zarządzania i analizy social media
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w nienormatywnych godzinach
  • Mile widziana znajomość środowiska Apple

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy
  • Pracę "od zaraz" na podstawie umowy o prace
  • Realny wpływ na rozwój marki
  • Pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy tj.: Komputer, iPhone.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na produkty marki

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne