Oferta pracy

Social Media – Content Manager

Wydawnictwo Świat Książki

Stefana Hankiewicza 2

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie spójnej i długotrwałej kampanii promocyjnej tytułów,

  • publikacja postów w mediach społecznościowych wydawnictwa Świat Książki,

  • tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie,

  • zarządzanie budżetem social media,

  • współpraca z działem graficznym w celu przygotowania contentu,

  • kontakty i współpraca z blogosferą i influencerami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe; preferowany kierunek humanistyczny,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • lekkie pióro i znajomość zasad języka polskiego,

  • kreatywność, sumienność i dbałość o szczegóły,

  • umiejętność planowania,

  • entuzjazm do podejmowania nowych wyzwań.

Mile widziane

  • znajomość rynku wydawniczego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,

  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku,

  • miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pyszną kawę w nowoczesnym biurze na warszawskiej Ochocie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Firma Dressler Dublin Spółka z o.o. jest właścicielem Wydawnictwa Świat Książki oraz sieci Księgarnie Świat Książki, czyli ponad 120 salonów na terenie całej Polski. W szerokiej ofercie Wydawnictwa dominuje literatura piękna – polska i obca – oraz literatura faktu. Wśród naszych, autorów byli lub są: Boris Akunin, Virginia C. Andrews, Anne Applebaum, Julian Barnes, Marek Bienczyk, Paul Bowles, Sylwia Chutnik, Waris Dirie, Artur Domosławski, Marek Edelman, Oriana Fallaci, Jacek Fedorowicz, Carlos Fuentes, Janusz Głowacki, Manuela Gretkowska, Dawid Grosman, Inga Iwasiów, Joanna Jodełka, Krystyna Kofta, Hanna Krall, Toni Morrison, David Nicholls, Zyta Oryszyn, Zośka Papużanka, Jerzy Pilch, Nora Roberts, Eustachy Rylski, Jose Saramago, Lisa See, Paullina Simons, Timothy Snyder, Danielle Steel, Teresa Torańska, Ludmiła Ulicka, Janusz L. Wiśniewski, Michał Witkowski, Jakub Żulczyk.

Przewiń do profilu firmy