Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Content Specialist

CEWE Sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, publikowanie i monitoring treści marketingowych na potrzeby mediów społecznościowych, stron i blogów firmowych prezentujących CEWE fotoprodukty oraz sprzęt fotograficzny, m.in.: przygotowanie scenariuszy, materiałów do nagrań, nagrywanie video, tutoriali i webinarów (na żywo), zgodnych z ustalonymi standardami

  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube i inne), tworzenie i zarządzanie komunikacją ze społecznością CEWE

  • prowadzenie działań angażujących/aktywizujących potencjalnych i lojalnych konsumentów, w tym koordynacja i moderowanie konkursów

  • pozyskiwanie partnerów do współpracy online/ offline (influencerzy, fotografowie),

  • planowanie, organizacja oraz nadzór nad sprawnym i terminowym przebiegiem działań w obrębie social mediów,

  • tworzenie raportów efektywnościowych (wskaźniki social media)

  • analiza działań i komunikacji konkurencji, monitorowanie pozycji firmy na rynku

  • współpraca z innymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi)

Nasze wymagania

  • pasja marketingowa, chęć budowania marki dającej radość klientom

  • doświadczenie z zakresu tworzenia kontentu video, łatwość pracy z kamerą - występowanie przed kamerą, nagrywanie głosu; poparte portfolio

  • doświadczenie i znajomość trendów Social Media (Facebook, Instagram, YouTube)

  • zainteresowanie branżą fotograficzną

  • mile widziana znajomość Adobe Photoshop, Adobe Premiere

  • mile widziana znajomość JIRA

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

  • proponowanie nowych możliwości zaistnienia w świecie mediów

  • kreatywne podejście do wyzwań

  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność oraz efektywna pracy w zespole

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, dbającej o zrównoważony rozwój

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń za granicą,

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego

  • owocowy wtorek

  • prezenty świąteczne i urodzinowe

CEWE Sp. z o.o.

CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA, która jest europejskim liderem w usługach fotograficznych i druku cyfrowym. Obecna jest w 25 krajach, zatrudnia łącznie 4000 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. CEWE globalnie w ciągu roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony CEWE fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości.

CEWE w Kędzierzynie-Koźlu swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek polski, ale i europejski. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jesteśmy prekursorem na rynku, oferując jako pierwsi usługi, których nie posiada nikt inny.

Przewiń do profilu firmy