Oferta pracy

Social Media & Content Specialist

kaes.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie komunikacji w kanałach social media sieci sklepów kaes (Facebook, Instagram),

  • tworzenie i publikacja treści na blogu modowym,

  • współudział w tworzeniu stron kampanijnych (lookbooki),

  • uczestnictwo w sesjach zdjęciowych,

  • research i śledzenie trendów w social media.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych (branżowa odzieżowa),

  • lekkie pióro,

  • zainteresowanie modą uliczną i orientacja w najnowszych trendach modowych,

  • mile widziane doświadczenie w budowaniu stylizacji modowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie o 13-letniej silnej pozycji rynkowej,

  • motywujący system premiowania,

  • realny wpływ na strategię biznesową firmy,

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrażania swoich pomysłów,

  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia,

  • kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek kaes.

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Edenred i wiele innych),

  • pracę w eksperckim zespole pasjonatów oraz niekorporacyjną atmosferę,

  • pozytywne zastawienie i dobra energię- lubimy się dużo śmiać 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

kaes.

KS SPORT polska firma, działająca na rynku odzieżowo - obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Asics, New Balance.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w KS SPORT dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy