Oferta pracy

Social Media Editor

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i publikowanie postów na Facebooku, Instagramie i Twitterze Fakt.pl

  • Prowadzenie konta Fakt.pl w serwisie Youtube

  • Research tematów trendujących i monitorowanie social mediów

  • Analizowanie bieżących wyników i realizacja strategii social media

  • Ścisła współpraca z redakcją

Nasze wymagania

  • Swoboda i doświadczenie w poruszaniu się w świecie social mediów

  • Znajomość trendów panujących na Facebooku i Instagramie

  • Poprawna polszczyzna

  • Znajomość rynku mediów w Polsce i na świecie

  • Znajomość języka angielskiego

  • Sumienność i dokładność, ale przede wszystkim humor, luz i dystans do życia i świata

  • Mile widziane doświadczenie w wideo lub prowadzeniu kanałów na YT/TikToku

To oferujemy

  • Pracę w świetnej atmosferze w największej gazecie codziennej w kraju

  • Pracę zmianową i elastyczny grafik (m.in. dyżury w weekendy odbierane w tygodniu)

  • Pełny etat

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy