Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Grafik

Latex Opony S.A.

  • Krapkowicka 21, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Krapkowicka 21

Opole

Twój zakres obowiązków

Jak będzie wyglądać twoja praca?

Będziesz tworzyć oprawę graficzną materiałów w dziale marketingu, a także zajmować się naszymi mediami społecznościowymi.

Twoje zadania:

• Prowadzenie portali społecznościowych (Wizytówki Google, Facebook, Linkedin) w tym prowadzenie kampanii płatnych

• Pozycjonowanie stron internetowych, aktualizacja treści (podstawowa znajomość Wordpress)

• Wsparcie w organizacji planów zdjęciowych fotograficznych i filmowych

• Współpraca z podmiotami zewnętrznymi na potrzeby wykonywania określonych działań/zadań

Nasze wymagania

  • Super jeśli masz doświadczenie w e-commerce i branży oponiarskiej

  • Masz doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania treścią stron internetowych

  • A najlepiej jeśli masz poczucie humoru i lubisz ludzi :)

  • Tworzenie grafik - na potrzeby hurtowni i firm powiązanych ze spółką (znajomość programów Adobe - Photoshop, Lightroom, Illustrator)

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Możliwość korzystania z programu świadczeń: rozbudowany program opieki medycznej (z możliwością rozszerzenia na rodzinę), możliwość uczestnictwa w programie MultiSport – karta Benefit, ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą rodzinną z Opola z ponad 50-letnią historią. Naszą siłą są ludzie, bo to dzięki pomysłom oraz inicjatywom pracowników – z małej rodzinnej firmy staliśmy się spółką akcyjną. Ważne jest dla nas zachowanie pozytywnej, otwartej i rodzinnej atmosfery.

Przewiń do profilu firmy

Oprócz CV prosimy o przesłanie linku do portfolio lub przykładowych realizacji.