Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Graphic Designer

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bringmore Advertising

    Agencja reklamowa .bringMore advertising rozwija swój social mediowy team. Jeśli interesujesz się mediami społecznościowymi, wiesz jak przygotowywać grafiki, które zwracają uwagę i wywołują efekt WOW, jesteś na bieżąco z najnowszymi narzędziami, obserwujesz trendy i dobrze się czujesz w przygotowywaniu niestandardowych formatów, dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Chorzów

    ZADANIA:

    • projektowanie grafik (statycznych i dynamicznych) na potrzeby wszystkich kanałów social media,
    • tworzenie warstwy wizualnej na potrzeby strategii komunikacji,
    • współpraca z kreacją przy przygotowywaniu koncepcji graficznych postów.

    OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wiedza z zakresu komunikacji i specyfiki social media,
    • znajomość trendów w mediach społecznościowych, poszukiwanie nowych rozwiązań i narzędzi,
    • wykształcenie kierunkowe, preferowane artystyczne,
    • dobra znajomość programów pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects),
    • kreatywne podejście w projektowaniu oraz duża inicjatywa.

    MILE WIDZIANE:

    • umiejętność szkicowania i rysunku odręcznego,

    OFERUJEMY:

    • pracę w niesieciowej, dużej i stabilnej agencji reklamowej
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • pozytywną atmosferę,
    • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez .bringMore advertising z siedzibą w Chorzowie, przy ul. Armii Krajowej 9A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest .bringMore advertising z siedzibą w Chorzowie przy ul. Armii Krajowej 9A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.