Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social media graphic designer

NEXT LEGEND sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Innowacyjny startup, o tematyce piłkarskiej i zasięgu globalnym.

Opis stanowiska:

Kandydaci będą odpowiedzialni za współpracę z zespołem merytorycznym i tworzenie grafik i wideo na kanałach społecznościowych, takich jak TikTok, Facebook, Instagram, YouTube. Kandydat będzie współpracował z bardzo znanym polskim grafikiem, co będzie atutem w jego rozwoju zawodowym.

Do obowiązków kandydata będzie należeć:

  • Współpraca z zespołem merytorycznym tworzącym koncepcje treści do postów, grafik, wideo
  • Wykonanie grafik wg zaprojektowanych szablonów lub własnych pomysłów do różnych kanałów
  • Tworzenie wideo i animacji wg własnego lub gotowego scenariusza

Własna inicjatywa i kreatywność mile widziana.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z grafiką, wideo i animacjami
  • Znajomość oprogramowania z pakietu Adobe lub podobnych
  • Sumienność, kreatywność i dobry gust będą pomocne
  • Doświadczenie z mediów społecznościowych mile widziane, ale niekonieczne
  • Znajomość i zainteresowanie tematyką piłkarską będzie dodatkowym atutem

 Gwarantujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy w kameralnym, zgranym zespole
  • Możliwość współpracy z wiodącymi specjalistami z branży
  • Pracę w Innowacyjnym, globalnym projekcie o potencjalnym zasięgu ogólnoświatowym
  • Współpracę z gwiazdami futbolu i influencerami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji z zakresu nowoczesnej komunikacji
  • Duży stopień samodzielności
  • Inspirujące i kreatywne zadania

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne