Oferta pracy

Altkom Akademia S. A.

Social Media i PR Specialist / Specjalista ds. mediów społecznościowych i PR

Altkom Akademia S. A.O firmie

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 21 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chłodna 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych, portalach itp.

  • Prowadzenie profili firmy na platformach tj. LinkedIn, Facebook, inne

  • Współpraca z redakcjami i dziennikarzami wybranych tytułów prasowych i portali internetowych

  • Przygotowywanie i dystrybuowanie treści publikowanych w sieci (strony www, blogi, newslettery, maillingi, social media)

  • Pozyskiwanie ciekawych tematów (dla mediów, na strony www, do newslettera), korzystając z zasobów organizacji

  • Udział w tworzeniu nowoczesnych materiałów PR, w tym w formie video (scenariusz, koordynowanie nagrania, itp.)

  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań

  • Organizowanie i koordynowanie Eventów

  • Współpraca z dostawcami

  • Współpraca z pozostałymi osobami w zespole marketingu (w szczególności z grafikiem i copywriterem)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Praktyczna wiedza dotycząca Internetu, mediów społecznościowych oraz trendów związanych z nowymi mediami

  • Znajomość narzędzi do monitorowania działań w social media

  • Znajomość i rozumienie rynku usług B2B

  • Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • Posiadanie wypracowanych kontaktów z mediami

  • Zdolności copywriterskie

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie