Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media & Influencer Marketing Manager

PLATINIUM CAST O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dlaczego warto dołączyć do Platinium Cast?

Platinium Cast to jedna z najbardziej doświadczonych agencji beauty&fashion w Polsce, która od lat działa z sukcesami w tych obszarach, obsługując Klientów kompleksowo – począwszy od public relations, poprzez social media, a kończąc na szeroko pojętych kampaniach digitalowych. Dajemy perspektywę rozwoju, możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z topowymi markami z Polski, Europy i świata.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie profilami Facebook i Instagram
  • Opracowanie kalendarza komunikacji: opracowanie strategii, kreowanie treści, inicjowanie nowych rozwiązań
  • Monitorowanie trendów i działań konkurencji
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi
  • Raportowanie wyników, opracowywanie zestawień i prezentacji podsumowujących
  • Znajomość rynku Influencer Marketing’u w Polsce,  w zakresie specyfiki, organizacji, funkcjonowania i możliwości kooperacji
  • Umiejętność wyszukiwania influencerów i odpowiedniej ich rekomendacji wraz z argumentacją, w odniesieniu do wskazanego briefu projektu oraz marki (zarówno w ramach współpracy płatnej, jak i barterowej)
  • Koordynacja współpracy z influencer’ami: ustalenie warunków i koordynacja formalności, ustalenie zakresu współpracy, harmonogramu publikacji, egzekucja oraz follow up w celu zapewnienia terminowości aktywacji
  • Przygotowywanie, koordynacja produkcji i dystrybucja przesyłek kreatywnych
  • Stały kontakt z klientem, akceptacja materiałów, raportowanie, udział w statusach etc.
  • Przygotowywanie prezentacji ofertowych dla stałych oraz nowych klientów
  • Czynny udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych

Czego oczekujemy od kandydatów?:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze marek z sektora health & beauty
  • Bardzo dobrej znajomości serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube)
  • Znajomości narzędzi do monitoringu Social Media (NapoleonCat Brand24)
  • Doświadczenia w realizacji kampanii reklamowych
  • Doświadczenia w pracy w agencji i z klientem
  • Znajomości pakietu MS Office, biegłości w posługiwaniu się Power Point
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym/ płynność w mowie i piśmie.
  • Kreatywności, zaangażowania, wielozadaniowości
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Doskonałych umiejętności prezentacji i Client Service

Oferujemy:

  • Różnorodność projektów dla lokalnych i globalnych marek
  • Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie
  • Pakiet medyczny

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • Odwaga i pewność siebie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne