Oferta pracy

Social Media Manager

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji kreatywnych kampanii internetowych w odpowiedzi na potrzeby Klientów

  • prowadzenie kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych

  • prowadzenie profili społecznościowych

  • monitorowanie, analizowanie i optymalizacja efektywności prowadzonych działań

  • współpraca z działami wideo, content marketingu, grafiki, redakcją

  • czuwanie nad jakością komunikacji i raportowanie działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych

  • otwartość na współpracę z innymi ludźmi

  • umiejętność myślenia koncepcyjnego

  • umiejętność pisania tak, by ludzie chcieli czytać

  • zmysł estetyczny - może nie umiesz rysować, ale wiesz co powinna zawierać grafika, by zrobiła furorę w social mediach

  • orientacja na klienta

  • proaktywność, inicjatywa, otwartość na nowe wyzwania

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • otwartość na niespodziewane zwroty akcji

  • umiejętność analizowania danych

  • znajomość managera reklam na FB i narzędzi do monitorowania Internetu

To oferujemy

  • pełne wyzwań miejsce pracy w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • pracę, która pozwala się rozwijać i poznawać nowe rozwiązania każdego dnia

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci godzenie życia zawodowego z prywatnym

  • atrakcyjne świadczenia w ramach ZFŚS

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych

  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • dobra lokalizacja biura

  • szkolenia

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa, oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne. Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Znasz nas pod takimi markami jak m.in.: „Gazeta Pomorska”, „Express Bydgoski”, „Nowości Dziennik Toruński”, www.pomorska.pl, www.nowosci.com.pl, www.expressbydgoski.pl, naszemiasto.pl, „Strefa Biznesu” czy „Strona Kobiet”.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli wiesz, kiedy wstawiać posty na Facebooku i Instagramie, jesteś kreatywny/a i elastyczny/a w myśleniu oraz działaniu i chciałbyś/chciałabyś stać się częścią ogólnopolskiego koncernu medialnego, nie czekaj - aplikuj!

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych.

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.