Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

SUPERAUTO24 COM SP Z O OO firmie

  • Stalowa 16, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

SUPERAUTO24 COM SP Z O O

Stalowa 16

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie profilami firmy w social mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, etc.)

  • tworzenie interesującego content'u

  • współtworzenie strategii social media

  • planowanie i realizacja projektów marketingowych

  • raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość trendów w obszarze social media,

  • "lekkie pióro", łatwość w komunikacji, umiejętność kreatywnego angażowania odbiorców

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność oraz KREATYWNOŚĆ

  • jeśli masz wiedzę w obszarze marketingu, to plus dla Ciebie,

  • mile widziane umiejętności podstawowej edycji grafik

To oferujemy

  • na pewno na komputer oraz telefon służbowy,

  • miejsce parkingowe dla twojego auta lub roweru,

  • częściową możliwość pracy zdalnej,

  • nielimitowaną ilość doskonałej kawy,

  • dopłatę do szerokiego pakietu medycznego

  • a od czasu do czasu wspólne imprezy i grille

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Prezenty dla dzieci z okazji Mikołaja i Dnia Dziecka

Superauto to lider sprzedaży nowych samochodów online oraz największy operator leasingowo-kredytowy w zakresie ich finansowania. To zdobywca 4 miejsca w rankingu Pulsu Biznesu w kategorii e- Gazele biznesu 2020. Od grudnia 2018 większościowym udziałowcem spółki jest Wirtualna Polska Holding S.A.

Superauto to niepowtarzalna atmosfera pracy i dbałość o swoich pracowników przekładające się bezpośrednio na ich zaangażowanie w pracę, o czym świadczy otrzymanie tytułu Best Employer 2020 w badaniu przeprowadzonym przez międzynarodową firmę Kincentric.

Przewiń do profilu firmy