Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Social Media Manager

PPHU Kolba Łukasz Matuszczak

3 5006 500 brutto / mies.
  • Wiejska 46, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wiejska 46

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii komunikacyjnej dla różnych kanałów społecznościowych,

  • definiowanie KPIs, które będą określać ramy efektywności prowadzonych działań,

  • pomiar wskaźników prowadzonych akcji marketingowych w social mediach,

  • tworzenie i publikowanie contentu, w tym treści postów, grafik, wideo, live’ów,

  • utrzymywanie interakcji z fanami i obserwatorami marki,

  • współpraca z influencerami,

  • prowadzenie lub nadzorowanie kampanii reklamowych, zarządzanie ich budżetami,

  • analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań,

  • dbanie o wizerunek marki i wygaszanie kryzysów,

  • monitorowanie wypowiedzi na temat marki publikowanych poza kanałami firmowymi,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • w wypadku agencji marketingowych – kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • ok. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub ponadprzeciętna zdolność do samokształcenia się,

  • występowanie w materiałach marketingowych (shortach, live'ach, itp.)

  • znajomość funkcjonowania serwisów społecznościowych takich jak FB, Insta, YT, a nawet Tik Tok oraz technik związanych z ich obsługą,

  • znajomość funkcjonowania aplikacji wspomagających pracy w social media np. Youcut, Snapseed, hashtag generatory itp.

  • posługiwanie się poprawną polszczyzną oraz posiadanie tzw. „lekkiego pióra",

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność wykonywania researchów,

  • posiadanie wiedzy z zakresu marketingu internetowego,

  • sprawna obsługi narzędzi do monitorowania social media,

  • kreatywność w tworzeniu grafik pod social media,

  • posiadanie cech osobowości tj. skrupulatność, systematyczność i komunikatywność,

  • umiejętność wykazywania inicjatywy,

  • samodzielna organizacja swojej pracy,

  • mile widziana pasja do outdooru, strzelectwa, bushcraftu, czy też myślistwa.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • podróże służbowe w Polsce i za granicą,

  • pakiet sportowy,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia,

  • kursy i szkolenia,

  • dodatki świąteczne i wakacyjne,

  • zarobki adekwatne do kwalifikacji,

  • premie,

  • służbowy flagowiec :)

O nas

Jesteśmy jedną z renomowanych firm outdoorowo-strzelecko-myśliwskich w Polsce. Ze względu na ciągły i szybki rozwój, rekrutujemy na stanowisko Social Media Manager! Naszą firmę tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.