Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Manager

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.W. BATNA

    Firma Batna założona 2001 r. początkowo firma swoje usługi świadczyła jako dostawca kompleksowych rozwiązań sieciowych.
    Aktualnie Batna jest głównym dystrybutorem w Europie takich marek jak: Ubiquiti Networks oraz Mikrotik.
    W stałej ofercie sprzedaży znajduje się szeroki wachlarz takich firm jak: EXTRALINK / TOTOLINK / LIGOWAVE / MIMOSA / RF ELEMENTS / ZYXEL.

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
    • Tworzenie strategii social media i wdrażanie jej we wzystkich kanałach social media takich jak: facebook, instagram, twitter
    • Wyznaczanie celu rozwoju zespołu Social Media
    • Tworzenie treści angażującej odbiorców oraz reagowanie na zachowania użytkowników w kanałach social media
    • Planowanie akcji marketingowych
    • Analizowanie wzorców zachowań klientów, monitoring działań konkurencji i tendencji rynkowych
    • Bieżąca analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność do pracy w Częstochowie minimum 3 dni w tygodniu
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość zagadnień z obszaru social media, w tym umiejętności koordynacj kampanii za pomocą FB ads
    • Znajomość narzędzi Google Analytics, AdSense, Trends
    • Znajomość języka angielskiego
    • Pasja do social media oraz zamiłowanie do nowych technologii

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów
    • stabilność i pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjazną atmosferę
    • możliwość  wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
    • szeroki pakiet benefitów: codzienny katering, zajęcia z jęz. angielskiego
    • rozwój osobisty
    • zwiedzanie świata podczas podróży służbowych
    • bardzo dobre warunki pracy i nowoczesne narzędzia
    • wynagrodzenie stałe + premie powiązane z wynikami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. Batna Magdalena Mucha z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.W. Batna z siedzibą w Częstochowie przy ul. Olgi Boznańskiej 3e. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.